Marmara Park Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Marmara Park Alışveriş Merkezi İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 16F, 16M, 16U, 16Ü, 320A numaralı otobüslerden herhangi biriyle Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız.34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Ümraniye-Üsküdar metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinzde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Güngören, Bağcılar, Esenler taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile Beylikdüzü durağında inerek Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile Beylikdüzü durağında  inerek Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Marmara Park Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Mevlan Mahallesi Çelebi Mehmet Caddesi Esenyurt/İstanbul

0 212 854 38 55

Marmara Park Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Esra Sağlam 30/12/2016
Merhaba, çok acil Küçükyalı'dan en yakın yol tarifini alabilir miyim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Küçükyalı'dan Küçükyalı metro istasyonuna ulaştıktan sonra tarifin içeriğinde verdiğimiz Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla tarifini kullanarak Marmara Park AVM'ye ulaşabilirsiniz

Deniz Yıldız 29/12/2016
Marmara parkı ararken yol tarifini bulup geldik. Biraz uzak ama metrobüsle kolay ulaşılıyor tarif hizmetinden menun kaldık allah bin kere razı olsun yazandan.
1566547059