Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 10 ₺ / İndirimli: 6 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Otobüs

En Son Alınan Tarif

1 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

20ºC / 29ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

17 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

UCZ Market

Viaport Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Viaport Alışveriş Merkezi

Viaport İstanbul'un Pendik İlçesi Yenişehir semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan E-11 numaralı otobüs ile Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

          E-11okwalking


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Necil Fazıl durağında ininiz. Buradan 131C numaralı otobüse binerek Ihlara Vadisi Sokak durağında indiğinizde Viaport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5ok131C


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Necil Fazıl durağında ininiz. Buradan 131C numaralı otobüse binerek Ihlara Vadisi Sokak durağında indiğinizde Viaport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5ok131C


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kartal Köprüsü ya da Pendik Köprüsü durağından KM25 ile İlaç Fabrikası durağında indiğinizde Viaport'a ulaşabilirsiniz.

          KM25okwalking


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'da inip Kartal yönünde çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokE-11okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüsün 34AS numaralı hattına aktarma yapınız.Metrobüsten Uzunçayır durağında indikten sonra Kartal yönünden çıkıp önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokE-11okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır durağında indikten sonra Kartal yönünde çıkıp E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokE-11okwalking


  • Bakırköy, Zeytinburnu, Eminönü taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi durağında inip Alışveriş Merkezi çıkışından çıkarak AVM'nin karşısındaki Ayrılıkçeşmesi otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

            marmarayokE-11okwalking


  • Taksim'den 129T ile Hastane durağında inip E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

         129TokE-11okwalking

Viaport Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Pendik/İstanbul

0 216 696 10 01

Viaport Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Harun Dilek 03/12/2017
Aktarma yapacağım uçaklar arası 3 saat fark var.İnternetten baktığım kadarıyla Havalimanı'na yakın avm burası ama nasıl gidilir geri dönmede sıkıntı yaşar mııyım bilgi verebilir misiiz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Viaport'a ulaşım oldukça kolaydır. Havalimanın'dan E-11 ya da E-3 e binerek 5 dakika sonra Otoyol Kavşağı durağında indikten sonra 7-8 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz. Dönüş için de yine aynı yöntemi tercih etmeniz gerekiyor

Fehmi Özalp 02/11/2017
Yeğenimin doğum günü alışverişi için Viaport'a gideceğiz. Ümraniye'den iki vesaitle gidiliyormuş sayenizde öğrendik. Sağolun.

Elçin Sayın 30/10/2017
Avcılar'dan Viaport'a gitmek ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Belirttiğimiz yol tarifine göre Avcılar'dan Viaport'a gitmek yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürer.

Eser Yersiz 26/10/2017
Esenyurt'tan nasıl gidilir ve ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenyurt'tan minibüsler ile Avcılar Metrobüs'e geliniz. Avcılar'dan Metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'da inip Kartal yönünde çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz. Esenyurt'tan Viaport'a gitmek yaklaşık olarak 2 saat sürer.

cengiz denizer 21/08/2017
şahane.teşekkürler.

Serkan ceylan 01/04/2017
Çok yararlı bir site olmuş karımla birlikte rahatça viaporta gittik. Bu sitede emeği geçen başta CEO su muhterem Feyyaz beye ve müşteri hizmetleri çalışanlarına teşekkür ederim.

Burak Sarı 20/02/2017
Viaporta gelirken tarifinizden yararlandım böyle hizmet devlette yok valla on numara maşallah!

Cemal Kayar 09/02/2017
Çok güzel avm olmuş çoluk çocuk geldik hele içinde kipa olması efsane

Rıza Çamlıbel 10/12/2016
İçindeki çok sayıda mağaza ve eğlence merkeziyle mutlaka görülmeli. Burayı o kadar seviyorum ki adeta ikinci evim diyebilirim ama toplu taşıma anlamında biraz zayıf. Kavşakta inip yürüyoruz napalım.

Pendik Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 29ºC 20ºC
Sal 30ºC 20ºC
Çar 31ºC 20ºC
Viaport Alışveriş Merkezi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Viaport Alışveriş Merkezi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Viaport Alışveriş Merkezi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Viaport Alışveriş Merkezi giden otobüslerin saatleri

1597014715