Aslan Park Nerede, Nasıl Gidilir

Aslan Park

Aslan Park İstanbul Tuzla ilçesinde Tuzla sahilinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy, Acıbadem, Altunizade, Göztepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy Rıhtım'dan kalkıp E-5'ten devam eden 130A'ya binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

          130Aokwalking


  • Üsküdar'dan 16A, 320A, 18Ü, 16F,  16U numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da indikten sonra 130A'ya aktarma yaparak Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

16A/320A/18Ü/16F/16Uok130Aokwalking


  • Ümraniye'den 10 veya 19D numaralı otobüse binerek Bostancı Sanayii durağında ininiz. Buradan Tuzla yönüne doğru Bostancı Köprüsü'nün altındaki duraktan 130A'ya binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

          10/19Dok130Aokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız E-5 üzerindeki herhangi bir otobüs durağından 130A'ya binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

          130Aokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy, Şişli taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönü çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 130A'ya binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusok130Aokwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönü çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 130A'ya binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

          t1okmetrobusok130Aokwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönü çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 130A'ya binerek Galatasarylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

          t1okmetrobusok130Aokwalking


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Kozyatağı'nda ininiz. Buradan 130A numaralı otobüse binerek Galatasaraylılar Sitesi durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Aslan Park'a ulaşabilirsiniz.

           129Tok130Aokwalking

Aslan Park İletişim Bilgileri

Cami Mahallesi, Balıkçılar Sokak No:20 Tuzla/İstanbul

0 850 777 08 42

Aslan Park Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
Aslan Park konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Aslan Park zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Aslan Park konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Aslan Park giden otobüslerin saatleri

1566547078