Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

14 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

ºC / ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Ağırman Gıda

Tuzla Balıkçısı Nerede, Nasıl Gidilir

Tuzla Balıkçısı İstanbul Tuzla ilçesinde Tuzla sahilinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy, Acıbadem, Altunizade, Göztepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy Rıhtım'dan kalkıp E-5'ten devam eden 130A'ya binerek İTÜ Denizcilik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 11T, 320A, 16U, 16F, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da indikten sonra 130A'ya aktarma yaparak İTÜ Denizcilik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 10 veya 19D numaralı otobüse binerek Bostancı Sanayii durağında ininiz. Buradan Tuzla yönüne doğru Bostancı Köprüsü'nün altındaki duraktan 130A'ya binerek İTÜ Denizcllik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız E-5 üzerindeki herhangi bir otobüs durağından 130A'ya binerek İTÜ Denizcilik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy, Şişli taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönü çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 130A'ya binerek İTÜ Denizcilik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönü çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 130A'ya binerek İTÜ Denizcilik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönü çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 130A'ya binerek İTÜ Denizcilik Fakültesi durağında indiğinizde Tuzla Balıkçısı'na ulaşabilirsiniz.

Tuzla Balıkçısı İletişim Bilgileri

Postane Mahallesi, Manastır Yolu Caddesi No:6 Tuzla/İstanbul

0 216 395 99 10

Tuzla Balıkçısı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Hayrettin Gündoğdu 14/07/2021
Arkadaşımın eşi ilk bebeğine hamile. Canı çeke çeke tuzla balıkçısını çekmiş. Arkadaşım da iş yerinde mesaiye kalmıştı benden rica etti. Yerini bilmediğim için internetten bakarken burayı buldum. Hem kendi ailemi hem de aile dostumuzu balıkçıya götürdüm. Bizim için de farklı bir anı oldu.

Ali Erbilir 14/07/2021
Tuzlayı hep Allahın unuttuğu yer diye bilirdik ama marina falan açılmış dena olmuş buralar he :)) ne zamandır duyuyorduk bu balıkçıyı almanyadan gelen akrabalarla geldik. ne diyim adamlar yapmış hacıı.
1638241768