Brandium Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Brandium Alışveriş Merkezi

Brandium Alışveriş Merkezi İstanbul'un Ataşehir İlçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 14A, 19ES, 19T, 19Y numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A'ya binip Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 19D numaralı otobüse binerek İETT Lojmanları durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inerek Bostancı Sanayii çıkışından Bostancı Köprüsünün üstündeki duraktan 19D numaralı otobüse binerek İETT Lojmanları durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Kartal tarafından çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından 14A, 320A, 19T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kartal tarafından çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından 14A, 320A, 19T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da indikten sonra Kartal yönünden çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 14A, 320A, 19T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilrsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu,Eminönü taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Üsküdar'da indikten sonra 320A numaralı otobüse binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Brandium Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mahallesi, Dudullu Caddesi Ataşehir/İstanbul

0 216 574 33 33

Brandium Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

zelal 26/06/2019
kurtköy sen gelecem nasil neyle gelecem?burdan 16kh var kadıköy arabası sadece
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Kurtköy'de 16KH'a binerek Yenisahra'da inerek üst geçitten karşıya geçiniz. Buradaki otobüs durağından 14A, 19ES, 19T, 19Y numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Yasemin T. 23/06/2017
admin buraya beykozdan gelmek istiyoruz. nasıl ulaşırız toplu taşımayla bi yardımcı ol kardeşim işiniz rast gelsin.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Beykoz'dan 11H'ye binerek Çakmak Köprüsü'nde ininiz. Buradan 19D numaralı otobüse binerek İETT Lojmanları durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Brandium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Halil Kısayel 09/02/2017
İnternetten yol tarifi ararken buldum burayı sırayla diğer tariflere de bakıyorum artık bilmesen de olur yani burdan bul git oh kebap

Hayri Gulle 08/01/2017
Decathlon magazasi icin brandium tarifi ariyordum cunku istedgm spor malzemeleri sadece orada var tesekkurler cok net anlatilmis.

Tülin Makaslı 04/01/2017
Açıldığından ber bir türlü gidemediğim yere, ziyaretime gelen arkadaşımı götürmek istiyorum. Hiç gitmediğim için tedirgin oluyodum ama sizin yol tarifinizden faydalanacağım :) İnşallah kısa sürede ulaşırız. Çok teşekkürler.

Resul Hayırsız 14/12/2016
üsküdarda motorlardan indim nasıl giderim derken bu siteden bulup 320yle geldim allah bin kere razı olsun
Brandium Alışveriş Merkezi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Brandium Alışveriş Merkezi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Brandium Alışveriş Merkezi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Brandium Alışveriş Merkezi giden otobüslerin saatleri

1566547116