BUL

Galatasaray Park Voleybol Salonnu Nerede, Nasıl Gidilir

Galatasaray Park Voleybol Salonu

Galatasaray Park Voleybol Salonu İstanbul'un Ataşehir İlçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 14A, 19ES, 19T, 19Y numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A'ya binip Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 19D numaralı otobüse binerek İETT Lojmanları durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inerek Bostancı Sanayii çıkışından Bostancı Köprüsünün üstündeki duraktan 19D numaralı otobüse binerek İETT Lojmanları durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Kartal tarafından çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından 14A, 320A, 19T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kartal tarafından çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından 14A, 320A, 19T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da indikten sonra Kartal yönünden çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 14A, 320A, 19T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilrsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu,Eminönü taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Üsküdar'da indikten sonra 320A numaralı otobüse binerek Gümrük Bölge Müdürlüğü durağında indiğinizde Galatasaray Park Voleybol Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Park Voleybol Salonnu İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mahallesi Hıfzı Özcan Caddei No:29 Ataşehir/İstanbul

Galatasaray Park Voleybol Salonnu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1660827666