Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

21 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

ºC / ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

4 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akbil Dolum Bayii

DasDas Nerede, Nasıl Gidilir

Das das

Metropol İstanbul Ataşehir'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 19E, 14ŞB numaralı otobüslerden birine binerke Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            19E/14ŞB


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Ataşehir minibüslerine binerek DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            minibus


  • Ümraniye'den 13 numaralı otobüse binerek Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            13


  • Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Yenisahra durağında ininiz. Buradan Kartal yönünündeki otobüs durağından 19E, 14ŞB numaralı otobüslerden birine aktarma yapınız. Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            metrom4ok19E/14ŞB

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'a geliniz. Kartal yönünden çıkarak 19E numaralı otobüse bininiz. Bu otobüs ile Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            metrom4ok19E


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'a geliniz. Kartal yönünden çıkarak 19E numaralı otobüse bininiz. Bu otobüs ile Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusok19E


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'a geliniz. Kartal yönünden çıkarak 19E numaralı otobüse bininiz. Bu otobüs ile Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusok19E


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Yenisahra durağında ininiz. Buradan 14ŞB ya da 19E numaralı otobüslerden birine binerek  Ataşehir Plazalar durağında indiğinizde DasDas'a ulaşabilirsiniz.

            129T ok19E/14ŞB

DasDas İletişim Bilgileri

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Ataşehir/İstanbul

0 216 970 03 27

DasDas Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
DasDas konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle DasDas zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca DasDas konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

DasDas giden otobüslerin saatleri

1590886082