Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

14 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 31ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

UCZ Market

Esenyurt Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Esenyurt Devlet Hastanesi İstanbul'un Esenyurt ilçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 16F, 16U, 16M, 18Ü, 320A numarali otobüslerden herhangi birine binerek Uzunçayır'da indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüs hattına aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Mecidiyeköy, Bahçelievler, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS numaralı metrobüse binip son durakta indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar ,Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kabataş, Eminönü, Sirkeci taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağına kadar geldikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde sağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Sarıyer, Maslak, Levent taraflarından geliyorsanız Hacıosman-Yenikapı metrosuyla Gayrettepe istasyonunda inerek Zincirlikuyu Metrobüs istasyonuna aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün son durağında indiğinizde İsağ taraftan çıkarak kavşağın altından kalkan 142A numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Esenyurt Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Fatih Mahallesi 19 Mayıs Bulvar No:8 Esenyurt/İstanbul

0 212 596 19 99

Esenyurt Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Salih Şaşmaz 16/12/2017
Esenyurt'ta bulunan bu hastane hakkında kulağıma hiç hoş bilgiler gelmedi ama başka hastaneden ameliyat için burada bir doktoru önerdiler. Konum da paylaşmıssınız umarım bulmam zor olmaz. Teşekkürler.

Esenyurt Hava Durumu

Gün Max Min
Çar 31ºC 21ºC
Per 30ºC 20ºC
Cum 29ºC 20ºC
Esenyurt Devlet Hastanesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Esenyurt Devlet Hastanesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Esenyurt Devlet Hastanesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Esenyurt Devlet Hastanesi giden otobüslerin saatleri

1597217249