Feshane Nerede, Nasıl Gidilir

Feshane İstanbul'un Eyüp İlçesinde Haliç kıyısında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosyula Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Feshane durağında indiğinizde Feshane'ye ulaşabilrsiniz. 
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Feshane durağında indiğinizde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek  Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Feshane durağında indiğinizde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Ayvansaray durağında indikten sonra Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüdüğünüzde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binip Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüdüğünüzde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüdüğünüzde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapıınız. Metrobüs ile Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçittin sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüdüğünüzde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 55ET, 55T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Feshane durağında indiğinizde Feshane'ye ulaşabilirsiniz.

Feshane İletişim Bilgileri

Eski Feshane Caddesi, Eyüp/İstanbul

0 212 501 73 26

Feshane Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Mahsun Demir 01/09/2021
Ramazan günlerinin vazgeçilmezi :)

Orçun Yukarı 14/07/2021
Anadolu yakasından gelirken hakkaten en iyisi Marmaray ama Eminönü tarafına gelip otobüse de binseniz olur

Gürhan Yağız 14/07/2021
Feshane'ye Şişli'den en rahat nasıl gideriz yardım eder misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Şişli Merkez'den 55 ya da Mecidiyeköy Mezarlık durağından 37M'ye binerek Feshane durağında indiğinizde direk Feshane'ye ulaşabilirsiniz.
1652915724