Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

6 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

9ºC / 13ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

9 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akbil Dolum Bayii

Eyüp Sultan Camii Nerede, Nasıl Gidilir

Eyüp Sultan Camii

Eyüp Sultan Camii İstanbul'un Eyüp İlçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilrsiniz. 

            marmarayok39/39D/39K


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

            marmarayok39/39D/39K


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayok39/39D/39K


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Ayvansaray durağında indikten sonra Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

            500Tokyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binip Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz. 

            metrobusokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapıınız. Metrobüs ile Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçittin sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokyuruyus


  • Taksim'den 55ET, 55T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii'sine ulaşabilirsiniz.

            55ET/55T

Eyüp Sultan Camii İletişim Bilgileri

Eyüp Sultan Bulvarı, Eyüp/istanbul

Eyüp Sultan Camii Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Filiz 24/01/2019
Hakkaten faydalı buldum

Bilocan Çelebi 04/08/2017
Cok kisa ve net vede dogru bir anlatim tesekkurler.

Ezgi Kaygısız 04/01/2017
Üsküdar'dan çok karıştırdım ve gidemeyeceğimi düşünürken bu yol tarifinden faydalandım. Marmarayla karşıya daha önce geçmiştim ama indirim yerde hangi yolu kullanacağımı bilmediğim için panik olmuştum. O kadar tedirgin olmama reğmen hemen ulaştım. Çok teşekkürler.

Sümeyye Dertarar 22/12/2016
İlk defa istanbul'a geliyorum ilk adresim burası olacak.Büyükçekmece'de kalıcam tarif çok kolay gibi duruyor ama İstanbul gözümü çok korkutuyor inşallah bulurum. Teşekkürler :)
1611346036