BUL

Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasayon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Gop Fizik Tedavi

Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Gaziosmanpaşa'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradan 36L numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok36L


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerke Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradan 36L numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobusok36L


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradan 36L numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           500T ok36L


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T numaralı otobüse binerek 4.Levent durağında ininiz. Buradan 36L numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           522 ok36L

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından metrobüse binerek Edirnekapı durağında ininiz. Buradan üst geçidin sağından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 88A numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok88A


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu'na gelerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Edirnekapı durağında ininiz. Buradan üst geçidin sağından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 88A numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusok88A


  • Bayrampşa, Esenler taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Buradan Demirkapı tramvay istasyonuna doğru yürüyünüz. Otobüs durağından 88A numaralı otobüse binerek  Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokwalkingok88A


  • Taksim'den 36T numaralı otobüse binerek Spor Tesisi durağında indiğinizde Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           36T

Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasayon Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Mevlana Mahallesi, 885. Sokak Gaziosmanpaşa/İstanbul

0 212 945 30 00

Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasayon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1670516619