BUL

Yeşilpınar Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Yeşilpınar Tıp Merkezi İstanbul Eyüp'te Yeşilpınar mevkiinde bulunmaktadır.

​Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıktığınızda önünüzde otobüs duraklarından 49Z numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı'da inerek 39D numaralı otobüs bininiz. Otobüsle Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında inip metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradan 49Z numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında inerek Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile 4.Levent durağında inerek 49Z numaralı otobüse aktarma yapınız. Otobüsle Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından metrobüs ile Edirnakapı'da inerek üst geçitten sağ taraftan devam ederek Şehitlik durağından 39D numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında inerek E-5 kenarındaki Cevizlibağ otobüs durağından 94Y numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter istasyonunda inerek E-5 in karşısına geçerek Tınaztepe otobüs durağından 94Y numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 49T ile Saya Hilal Camii durağında indiğinizde Yeşilpınar Tıp Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Yeşilpınar Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Girne Caddesi No:78 Eyüp/İstanbul

0 212 583 55 55

Yeşilpınar Tıp Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Halime Yıldız 01/09/2021
Biz Üsküdar'dan kısa sürede gitmeyi başardık. Mutlaka bu yol bilgilerini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sadece bu güzergah için değil, ben farklı yerler için de bu siteden bakıyorum artık.
1670517307