BUL

Gülhane Parkı Nerede, Nasıl Gidilir

Gülhane Park

Gülhane Parkı İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilrsiniz.

           vapur arrowt1


  • Üsküdar'dan Marmarayı kullanarak Sirkeci durağından indikten sonra tren istasyonunun karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilrsiniz.

           marmarayarrowt1


  • Kartal, Pendik, Maltepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda indikten sonra Marmaraya aktarma yapıp Marmaray ile Sirkeci durağından indikten sonra tren istasyonunun karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilrsiniz.

           metrom4 arrowmarmarayarrowt1


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tren istasyonunun karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           metrom4 arrowmarmarayarrowt1

Avrupa Yakasından gelecekler için

  • Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar ,Başakşehir, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Cevizlibağ durağında indikten sonra Kabataş yönüne giden  Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobus arrowt1


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            t1


  • Bayrampaşa, Esenler tarafından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Zeytinburnu durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilirsiniz.

             metrom1a arrowt1


  • Taksim'den İstiklal Caddesinin sonundaki Tünel ile Karaköy'e indikten sonra hemen karşınızda bulunan bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Gülhane durağında inerek Gülhane Parkı'na ulaşabilirsiniz. 

           t1

Gülhane Parkı İletişim Bilgileri

Cankurtaran Mahallesi, Fatih/İstanbul

0 212 453 14 53

Gülhane Parkı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Emin Yavuz 14/07/2021
Eski arkadaşlarımla buluşmak için burayı tercih etmiştik. Doğanın iç içe bulunduğu Gülhane Parkı'na sizin sayenizde çok kısa sürede ulaştım. Parktaki yeşillikler, çiçekler ve doğal güzellikler gerçekten bir buluşma için çok iyi bir tercih oldu. Detaylı tarifler için size çok teşekkür ediyorum.

Sema 22/08/2019
Bu yorum çok işime yaradı. Teşekkürler.

Pusat 13/02/2018
Merhaba Avrupa yakası Arnavutköy den Gülhane parkı na nasl Gide bilirim tarifte yazmyorda
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Arnavutköy'den 336 numaralı otobüse binerek Pertevniyal V.Sultan durağında inerek Kabataş tramvayına aktarma yapınız. Tramvayın Gülhane durağında indiğinizde Gülhane Parkı'na ulaşabilirsiniz.
1670518352