Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

3 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 30ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akbil Dolum Bayii

Historia Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

historia alışveriş merkezi

Historia Alışveriş Merkezi İstanbul Fatih'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 97GE, 336, 78, 146B numaralı otobüslerden birine binerek İskenderpaşa durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            vapurok97GE/336/78/146B


  • Üsküdar'dan  Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokm1a


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayokm1a


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ayrılıkçeşmesi'nde inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmarayokm1a

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Cevizlibağ'da inip Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Aksaray istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokt1okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Aksaray istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okwalking


  • Bayrampaşa, Esenler tarafından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1


  • Taksim'den 32T, 76E, 79T numaralı otobüslerden birine binerek İskenderpaşa durağında indiğinizde Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           32T/76E/79T

Historia Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı. No:2 Fatih/İstanbul

0 212 532 02 02

Historia Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Fatih Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 30ºC 21ºC
Sal 31ºC 21ºC
Çar 31ºC 22ºC
Historia Alışveriş Merkezi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Historia Alışveriş Merkezi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Historia Alışveriş Merkezi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.
1597018043