Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

14 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

9ºC / 21ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

4 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akbil Dolum Bayii

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Haseki Hastanesi

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Fatih ilçesinde Aksaray semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Haseki durağında inerek Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta indikten sonra Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 93T, 97T, 145T, 28T, 73 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Millet Caddesi Aksaray-Fatih/İstanbul

0 212 529 44 00

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Derya Turna 01/11/2017
Taksim'den 28 T ile çok kolay ulaşım sağlayabildik. Haftaya da anadolu yakasında bir işim var. Yol tarifine kesinlikle buradan bakıyorum.
1618428431