BUL

İsfanbul Nerede, Nasıl Gidilir

Vialand

İsfanbul Tema Park (Vialand) İstanbul Eyüp'te Yeşilpınar mevkiinde bulunmaktadır.

​Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğülüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemttin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           metrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Ünalan'da inip Metrobüse aktarma yapınız Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m4okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt,, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarında geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Edirnekapı durağında inerek Topkapı-Mescidi-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'dan Kiptaş-Venezia durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binip Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           metrobüsokmetrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında inerek E-5 kenarındaki Cevizlibağ otobüs durağından 94Y numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

            t1ok94Y


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanı Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında inerek Topkapı-Mescidi-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'dan Kiptaş-Venezia durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binip Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

            m1okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus             

  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Mecidiyeköy-Şişli durağında ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m2okmetrobüsokyuruyus

İsfanbul İletişim Bilgileri

Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sokak No:11 Eyüp/İstanbul

0 850 210 85 63

İsfanbul Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Melike 14/06/2023
Kocaeli darıcadan vialanda nasıl giderim? Ayrıntılı tarif edebilir misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Darıca'dan Marmaray'a binerek Söğütlüçeşme'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobus ile Mecidiyeköy durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınınz. Metronun Veysel Karani-Akşemsettin durağında indiğinizde Vialand'a ulaşabilirsiniz.

Nisa 19/11/2022
Merhaba. Veysel karani metrodan hangi cikis daha yakın acaba ?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; herhangi bir çıkıştan çıkabilrisiniz.

Nuray yasar 27/05/2022
Merhabalar biz Kocaeli'nde gelicez gebzeden Marmaray binicez hangi durakta inip nasıl aktarma yapicaz en yakın güzergah lütfen bilgilerinizi beklicez teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Marmaray ile Söğütlüçeşme'de indikten sonra Metrobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşamsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

Büşra Çoban 01/09/2021
Kartal'dan Vialand'a gitmek ne kadar sürüyor?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kartal'dan Vialand'a gitmek yaklaşık olarak 1.5 saat sürmektedir.

Eyüp Fehmi Yaş 01/09/2021
Tuzladaki Viaport Marinaya gidiyorduk. Vialand'ten haberimiz yoktu. Haftasonu çocuklarımı oraya götüreceğim. Üsküdar'dan gidicez ama inşallah yollar burda anlatıldıüğı gibi kolaydır.

Melek 11/08/2021
Kuçükçekmece marmaraydan nasıl gelinir
Orayanasılgiderim.com
Küçükçekmece Marmaray'dan metrobüse yürüyerek metrobüse binerek Edirnekapı durağında inerek Topkapı-Mescidi-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'dan Kiptaş-Venezia durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binip Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

Saniye Görmüş 14/07/2021
Bizim sıpalar tutturdu viyaland da viyaland diye getirdik sayelerinde bizde eğlendik az şükür ne viyalandmış.

Sacide Meyci 14/07/2021
Sancaktepe den tarifi yazabilir misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sancaktepe'den 522B'ye binerek Levent'te ininiz. Buradan yolun karşısındaki otobüs durağından 49Z numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi Vialand'a ulaşabilrsiniz.

Mustada Adem Baş 14/07/2021
İlk deyenimimizi Üsküdar'dan otobüs kullanarak yaptık. Tam bir felaketti! Buradan metrobüs ve metro istasyonlarını öğrendikten sonra dün gittik. Sizinle paylaşmak istedim. Teşekkürler.

Özgür Güven 09/08/2020
Merhabalar. Avcılar gidiş güzergahı günceldir umarım. Vialand'den dönüşü de aynı şekilde mi? Yoksa farklılık var mı? Yanıtlarsanız sevinirim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; tarifimiz günceldir

Can Sarıkaya 07/06/2020
Daha önce birkaç sefer arabamla gelmiştim ama sayesinizde otobüsle de fazla zorluk çekmeden ulaştım. Bundan sonra oraya buraya nasıl giderim diye millete sormak yok burdan bakacağım :))
1702170998