Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

20 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

14ºC / 22ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

5 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akıllı Telefon Bayii

İsfanbul Nerede, Nasıl Gidilir

Vialand

İsfanbul Tema Park (Vialand) İstanbul Eyüp'te Yeşilpınar mevkiinde bulunmaktadır.

​Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıktığınızda önünüzde otobüs duraklarından 49Z numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı'da inerek 39D numaralı otobüs bininiz. Otobüsle Cumhuriyet Ortaokulu durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında inip metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inerek Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradan 49Z numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında inerek İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile 4.Levent durağında inerek 49Z numaralı otobüse aktarma yapınız. Otobüsle Çamlık Caddesi durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından metrobüs ile Edirnakapı'da inerek üst geçitten sağ taraftan devam ederek Şehitlik durağından 39D veya 39Y numaralı otobüslerden birine binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında inerek E-5 kenarındaki Cevizlibağ otobüs durağından 94Y numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter istasyonunda inerek E-5 in karşısına geçerek Tınaztepe otobüs durağından 94Y numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 49T ile Saya Hilal Camii durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

İsfanbul İletişim Bilgileri

Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sokak No:11 Eyüp/İstanbul

0 850 210 85 63

İsfanbul Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Özgür Güven 09/08/2020
Merhabalar. Avcılar gidiş güzergahı günceldir umarım. Vialand'den dönüşü de aynı şekilde mi? Yoksa farklılık var mı? Yanıtlarsanız sevinirim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; tarifimiz günceldir

Eyüp Fehmi Yaş 02/11/2017
Tuzladaki Viaport Marinaya gidiyorduk. Vialand'ten haberimiz yoktu. Haftasonu çocuklarımı oraya götüreceğim. Üsküdar'dan gidicez ama inşallah yollar burda anlatıldıüğı gibi kolaydır.

Büşra Çoban 30/10/2017
Kartal'dan Vialand'a gitmek ne kadar sürüyor?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kartal'dan Vialand'a gitmek yaklaşık olarak 1.5 saat sürmektedir.

Sacide Meyci 23/06/2017
Sancaktepe den tarifi yazabilir misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sancaktepe'den 522B'ye binerek Levent'te ininiz. Buradan yolun karşısındaki otobüs durağından 49Z numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi Vialand'a ulaşabilrsiniz.

Mustada Adem Baş 19/03/2017
İlk deyenimimizi Üsküdar'dan otobüs kullanarak yaptık. Tam bir felaketti! Buradan metrobüs ve metro istasyonlarını öğrendikten sonra dün gittik. Sizinle paylaşmak istedim. Teşekkürler.

Saniye Görmüş 22/01/2017
Bizim sıpalar tutturdu viyaland da viyaland diye getirdik sayelerinde bizde eğlendik az şükür ne viyalandmış.

Can Sarıkaya 10/01/2017
Daha önce birkaç sefer arabamla gelmiştim ama sayesinizde otobüsle de fazla zorluk çekmeden ulaştım. Bundan sonra oraya buraya nasıl giderim diye millete sormak yok burdan bakacağım :))
1621179900