Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 8 ₺ / İndirimli: 6 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metro

En Son Alınan Tarif

1 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

15ºC / 24ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

5 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akıllı Telefon Bayii

İsfanbul Nerede, Nasıl Gidilir

Vialand

İsfanbul Tema Park (Vialand) İstanbul Eyüp'te Yeşilpınar mevkiinde bulunmaktadır.

​Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğülüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemttin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           metrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ünalan'da inip Metrobüse aktarma yapınız Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m4okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt,, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarında geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Edirnekapı durağında inerek Topkapı-Mescidi-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'dan Kiptaş-Venezia durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binip Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           metrobüsokmetrobüsokmetrobüsokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında inerek E-5 kenarındaki Cevizlibağ otobüs durağından 94Y numaralı otobüse binerek Saya Hilal Camii durağında indiğinizde İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

            t1ok94Y


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanı Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında inerek Topkapı-Mescidi-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'dan Kiptaş-Venezia durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binip Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

            m1okmetrobüsokmetrobüsokyuruyus             

  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Mecidiyeköy-Şişli durağında ininiz. Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

           m2okmetrobüsokyuruyus

İsfanbul İletişim Bilgileri

Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sokak No:11 Eyüp/İstanbul

0 850 210 85 63

İsfanbul Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Büşra Çoban 01/09/2021
Kartal'dan Vialand'a gitmek ne kadar sürüyor?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kartal'dan Vialand'a gitmek yaklaşık olarak 1.5 saat sürmektedir.

Eyüp Fehmi Yaş 01/09/2021
Tuzladaki Viaport Marinaya gidiyorduk. Vialand'ten haberimiz yoktu. Haftasonu çocuklarımı oraya götüreceğim. Üsküdar'dan gidicez ama inşallah yollar burda anlatıldıüğı gibi kolaydır.

Melek 11/08/2021
Kuçükçekmece marmaraydan nasıl gelinir
Orayanasılgiderim.com
Küçükçekmece Marmaray'dan metrobüse yürüyerek metrobüse binerek Edirnekapı durağında inerek Topkapı-Mescidi-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'dan Kiptaş-Venezia durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binip Veysel Karani-Akşemsettin durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İsfanbul'a ulaşabilirsiniz.

Sacide Meyci 14/07/2021
Sancaktepe den tarifi yazabilir misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sancaktepe'den 522B'ye binerek Levent'te ininiz. Buradan yolun karşısındaki otobüs durağından 49Z numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi Vialand'a ulaşabilrsiniz.

Mustada Adem Baş 14/07/2021
İlk deyenimimizi Üsküdar'dan otobüs kullanarak yaptık. Tam bir felaketti! Buradan metrobüs ve metro istasyonlarını öğrendikten sonra dün gittik. Sizinle paylaşmak istedim. Teşekkürler.

Saniye Görmüş 14/07/2021
Bizim sıpalar tutturdu viyaland da viyaland diye getirdik sayelerinde bizde eğlendik az şükür ne viyalandmış.

Özgür Güven 09/08/2020
Merhabalar. Avcılar gidiş güzergahı günceldir umarım. Vialand'den dönüşü de aynı şekilde mi? Yoksa farklılık var mı? Yanıtlarsanız sevinirim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; tarifimiz günceldir

Can Sarıkaya 07/06/2020
Daha önce birkaç sefer arabamla gelmiştim ama sayesinizde otobüsle de fazla zorluk çekmeden ulaştım. Bundan sonra oraya buraya nasıl giderim diye millete sormak yok burdan bakacağım :))
1632574143