Jolly Joker Vadistanbul Nerede, Nasıl Gidilir

Jolly Joker Vadistanbul Ayazağa Sarıyer'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

 • Kadköy'den Söğütlüçesme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.
 • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 16U, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.
 • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek  Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.
 • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inip buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

 • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.
 • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.
 • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.
 • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek 4.Levent'te inip 4.Levent çıkışından çıkınız.  Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

Jolly Joker Vadistanbul İletişim Bilgileri

Ayazağa Mahallesi Cendere Caddes, No:109/C Sarıyer/İstanbul

0 542 562 22 00

Jolly Joker Vadistanbul Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Jolly Joker Vadistanbul yaklaşan etkinlikler

 • Hakan Altun Konseri
  Hakan Altun Konseri
  20-01-2018 22:00
 • Yaşar Konseri
  Yaşar Konseri
  26-01-2018 22:00
 • Levent Yüksel Konseri
  Levent Yüksel Konseri
  27-01-2018 22:00
Jolly Joker Vadistanbul konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Jolly Joker Vadistanbul zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Jolly Joker Vadistanbul konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Jolly Joker Vadistanbul giden otobüslerin saatleri