BUL

Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Kartal Cevizli'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             m4


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonuna gelip Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             marmarayokm4


  • Ümraniye'den 14ES, 14B numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü'nde inerek Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           14ES/14Bokm4


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokm4


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm4


  • Esenler,Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobusokm4


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binip Kozyatağı'nda inerek Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm4

Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Cevizli Mahallesi Deniz Er Caddesi Kartal/İstanbul

0 216 458 30 00

Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Esin Yağmur Taş 01/09/2021
Esenlerden geleceğiz. Geçen hafta yanlış durakta inince çok yol yürüdük. Ancak eve döndüğümde tekrar kontrol ettim. Sayenizde doğru durağı öğrendik.
1670515176