BUL

Maltepe Park Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Maltepe Park

Maltepe Park Alışveriş Merkezi İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

             m4


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonuna gelip Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

             marmarayokm4


  • Ümraniye'den 14ES, 14B numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü'nde inerek Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

           14ES/14Bokm4


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokm4


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm4


  • Esenler,Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobusokm4


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binip Kozyatağı'nda inerek Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Esenkent durağında indiğinizde Maltepe Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm4

Maltepe Park Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Tugay Yolu No:67 Maltepe/İstanbul

0 216 515 15 50

Maltepe Park Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Ceren İnce 01/09/2021
Sevdiğim bir pastacı var Duygu Tuğcu. Geçtiğimiz haftalarda üç boyutlu yaptığı çikolata ve pastaların sergisi vardı. Maltepe parktaki sergide onu görmek de bana ayrıca bir moral kazandırdı. Üsküdar'dan ulaşım çok kolaymış. Ayrıca alışveriş merkezi hem eğlence mekanı hem de alışveriş için harika diyebilirim.
1702168210