BUL

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Kartal Cevizli'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             m4


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonuna gelip Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             marmarayokm4


  • Ümraniye'den 14ES, 14B numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü'nde inerek Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           14ES/14Bokm4


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokm4


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm4


  • Esenler,Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobusokm4


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binip Kozyatağı'nda inerek Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane-Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm4

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Denizer Caddesi Cevizli Kavşağı No:2 Kartal/İstanbul

0 216 500 15 00

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Onur Şahin 01/09/2021
Kolumda iki tane küçük beze çıktı. Araştırma hastanelerinin bu konuda çok daha tecrübeli olduğunu duyduk. Onun için doktor araştırıyoruz. Hastanede çalışan bir doktor yakınımız var. Onun yanına gidip, durumu profesörlere anlatacağız. Güngören'den ulaşım çok uzak görünüyor ama inşallah değer.
1708742322