BUL

Neve Şalom Sinagogu Nerede, Nasıl Gidilir

Neve Şalom

Neve Şalom Sinagogu İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Üsküdar'dan  Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Üsküdar'dan  Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           m5okvapurokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuna binerek Kadıköy'de ininiz. Rıhtım'dan Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           m4okvapurokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Cevizlibağ istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Karaköy istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusokt1okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Karaköy istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           m1aokt1okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Karaköy istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz..

           t1okwalking


  • Taksim'den İstiklal Caddesi'ni bitirdikten sonra aşağıya doğru inerek Neve Şalom Sinagogu'na ulaşabilirsiniz.

           walking

Neve Şalom Sinagogu İletişim Bilgileri

Bereketzade Mahallesi, Büyük Hendek Caddesi No:39 Beyoğlu/İstanbul

0 212 292 03 86

Neve Şalom Sinagogu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1695309865