BUL

Galata Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir

Galata Kulesi

Galata Kulesi İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Üsküdar'dan  Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Üsküdar'dan  Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okvapurokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuna binerek Kadıköy'de ininiz. Rıhtım'dan Karaköy vapuruna binerek Karaköy'de indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okvapurokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Cevizlibağ istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Karaköy istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi' ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokt1okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Karaköy istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi' ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokt1okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Karaköy istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Galata Kulesi' ne ulaşabilirsiniz.

            t1okwalking


  • Taksim'den İstiklal Caddesi'ni bitirdikten sonra aşağıya doğru inerek Galata Kulesi'ne ulaşabilirsiniz.

            walking

Galata Kulesi İletişim Bilgileri

Bereketzade Mahalesi Camekan Sokak Beyoğlu/İstanbul

0 212 293 81 80

Galata Kulesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1702166023