BUL

Türkiye İş Bankası Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir

Türkiye İş Bankası Müzesi

Türkiye İş Bankası Müzesi İstanbul Eminönü'nde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Üsküdar'dan  Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Üsküdar'dan  Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okvapurokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuna binerek Kadıköy'de ininiz. Rıhtım'dan Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okvapurokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Cevizlibağ istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Eminönü istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokt1okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Eminönü istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokt1okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Eminönü istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okwalking


  • Taksim'den Tünel'e binerek Karaköy'e geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türkiye İş Bankası Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            fenicularokwalking

Türkiye İş Bankası Müzesi Hakkında

Kurulduğu günden bugüne kadar çeşitli ekonomik, sosyal ve kurumsal gelişmeye ait verilerin toplandığı ve sergilendiği müzede para sayma makinesi, daktilo, çeşitli dönemlerden kalma hesap makineleri gibi eserler bulunuyor.

Türkiye İş Bankası Müzesi Ziyaret Saatleri

- Pazartesi hariç hergün 11:00-16:00

Türkiye İş Bankası Müzesi Giriş Ücreti

- Ücretsiz

Türkiye İş Bankası Müzesi İletişim Bilgileri

Hobyar Mahallesi Bankacılar Caddesi No:2 Eminönü Fatih/İstanbul

0 212 511 31 13

Türkiye İş Bankası Müzesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1695307862