BUL

Olivium Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

olivium

Olivium Alışveriş Merkezi İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Mamaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmarayokwalking


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okmarmarayokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmarayokwalking


  • Tuzla, Gebze taraflarından geliyorsanız Marmaray'a binerek Kazlıçeşme istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

           marmarayokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler istasyonunda inerek önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde 5dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokMR20okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.,

            t1okMR11okwalking


  • Bayrampaşa, Esenler taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1okMR20okwalking


  • Taksim'den 93T numaralı otobüs ile Olivium durağında indiğinizde Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilrsiniz.

            93T

Olivium Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Prof Dr Muammer Aksoy Caddesi No:30 Zeytinburnu/İstanbul

0 212 547 74 53

Olivium Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Dilek 16/11/2021
Aksaray vatan caddesinden nasıl gelebiliriz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Vatan Caddesi'nden metroya binerek Yenikapı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray'ın Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Eser Kara 01/09/2021
Esenyurttan tarif edebilir misiniz? Bayram alışverişlerinde çok ucuzluk varmış
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Esenyurttan dolmuşlarla Avcılar metrobüse geldikten sonra siteden Avcılar tarifimizi kullanarak Olivium'a ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler :)

Gürkan Tüzün 01/09/2021
Beylikdüzü'nden ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Beylikdüzü'nden Olivium'a gitmek yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir.

Ozan 30/08/2021
Tuzla, Pendik tarafından gelenler zaten Marmaraya binebilir. Kartala gidip metroya niye binsin.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; verdiğiniz geribildirimler neticesinde tariflerimiz güncellenmiştir. Teşekkürler

Görkem 09/08/2021
Sultangaziden olivium a nasıl gidebilirim?
Orayanasılgiderim.com
Sultangazi'den 36T'ye binerek Taksim' de ininiz. Buradan 93T'ye binerek Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Hülya Ankaralı 14/07/2021
Beykoz'dan nasıl gidebiliriz?
Orayanasılgiderim.com
Hülya Hanım Merhabalar; Beykoz'dan 121A numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Metrobüs'te indikten sonra Mecidiyeköy için verdiğimiz tariften devam ederek Olivium'a ulaşabilirsiniz.

Şenol Aymaz 14/07/2021
Olivium alışveriş merkezine gitmek için Marmarayı kullandım. İlk defa Marmarayı kullandığım bu yolculuk için yol tarifini bu siteden almıştık. Alışveriş merkezinde harika mağazalar var. Tarif için çok teşekkürler.

Büşra 21/03/2021
Merhaba Küçükçekmece’den nasıl gidebilirim marmaray ile
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Küçükçekmece'den Marmaray'a binerek Kazlıçeşme durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Hasan Ceylan 12/01/2021
Yeni Bosna dan nasıl giderim en kısa şekilde
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yenibosna Metro İstasyonu'ndaki otobüs duraklarından KM20 numaralı otobüse binerek Kazlıçeşme durağında inip 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Vedat 25/11/2020
Hadımköyden nasil gidilir olivium centere teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Hadımköy'den 418 numaralı otobüse binerek Avcılar'da inip metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Şirinevler istasyonunda inerek önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde 5dakikalık bir yürüyüş ile Olivium Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Dilek 30/09/2019
4.leventten nasıl gelebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; 4.Leventten Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme'de inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Olivium'a ulaşabilirsiniz.
1708743730