BUL

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi İstanbul Zeytinburnu'nda Kazlıçeşme Tren İstasyonu'nun hemen yanında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

 • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Mamaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan  E-11 ile Yenisahra durağında inip Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız.Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonuna gelip Marmaraya geçiniz. Marmaray ile Kazlıçeşme istasyonunda indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

 • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler istasyonunda inerek önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Mecidiyeköy'den Metrobüs ile Cevizlibağ istasyonunda indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme'de indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme'de indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Esenler Otogarı'ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Atatürk Havalimanı'ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
 • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuyla Yenikapı'da inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi İletişim Bilgileri

Zakirbaşı Sokak No:32 Zeytinburnu/İstanbul

444 50 52

Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Tarık Orhon 14/07/2021
Tanıdığı başka hastaneden buraya sevk ettiler diye ziyarete geldik. Yol tarifine buradan bakmıştık Ümraniye'den geldik.
1675146793