Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

12 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

4ºC / 13ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Tandoğanay Market

Pamukkale Dudullu Terminali Nerede, Nasıl Gidilir

Pamukkale Dudullu Terminali İstanbul Ümraniye'de bulunmaktadır. 

Avrupa yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 14A, 14ŞB, 19S, 19E numaralı otobüslerden birine binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

        14A/14ŞB/19S/19Eokyürüyüş


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında ininiz. Çakmak Köprüsü otobüs durağından 320 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

         m5ok320/19Dokyürüyüş


  • Ümraniye'den 320 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

            320/19Dokyürüyüş


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Bostancı durağında inerek köprünün üstünden 19D numaralı otobüse binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

         m4ok19Dokyürüyüş

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS'ye binerek Uzunçayır durağında inerek buradan 14A ya da 19E numaralı otobüse binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok14A/19Eokyürüyüş


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs istasyonundan 34AS'ye binerek Uzunçayır durağında inerek buradan 14A ya da 19E numaralı otobüse binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

m1aokmetrobusok14A/19Eokyürüyüş


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır durağında inerek buradan 14A ya da 19E numaralı otobüse binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

t1okmetrobusok14A/19Eokyürüyüş


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Hastane durağında ininiz. Buradan 14A, 19E ya da 14ŞB numaralı otobüslerden birine binerek Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pamukkale Dudullu Terminali'ne ulaşabilirsiniz.

129Tok14A/14ŞB/19Eokyürüyüş

Pamukkale Dudullu Terminali İletişim Bilgileri

Şerifali Mahallesi Burhan Sokak No:9 Dudullu Ümraniye/İstanbul

0 216 709 23 14

Pamukkale Dudullu Terminali Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Ümraniye Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 13ºC 4ºC
Sal 13ºC 8ºC
Çar 18ºC 13ºC
Pamukkale Dudullu Terminali konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Pamukkale Dudullu Terminali zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Pamukkale Dudullu Terminali konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Pamukkale Dudullu Terminali giden otobüslerin saatleri

1582500237