Rumeli Kavağı Nerede, Nasıl Gidilir

Rumeli KAvağı

Rumeli Kavağı İstanbul'un Sarıyer İlçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade 'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

         m5okmetrobusokm2ok25A


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

         m4okmetrobusokm2ok25A

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

        t1okmetrobusokm2ok25A


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

            m1aokm2ok25A


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 25A numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Rumeli Kavağı'na ulaşabilirsiniz.

            m2ok25A

Rumeli Kavağı İletişim Bilgileri

Rumeli Kavağı Mahallesi Sarıyer/İstanbul

0 212 218 01 84

Rumeli Kavağı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Mukaddes Arıcı 14/07/2021
Bağcılar'dan buraya haftasonları balık yemeye geliyoruz. Ama arabamız arızalı olduğu için daha önce toplu taşıma araçlarını kullanmadık. Araba bozuldu diye bu alışkanlığımızdan vagzeçmeyeceğiz herhalde :) Yol tarifini aldım, önümüzdeki hafta gidelim bakalım.

Burak Eskiner 14/07/2021
Anadolu kavağını daha çok beğendik biz eşimlen gittik ama burasıda rahat ulaşımı yani Hacıosmandan bi otubüs

Semih Kavaklı 14/07/2021
Önce buraya gideceklere şunu söylüyüm burası çok yakın değil yani hacıosmandan sonra bile biraz yol gitmek gerekiyor ama bir hafta sonu gezmeye gelebilirsiniz biz öyle yaptık hacıosmandan bindik uzun sürdü ama kolay ulaştık diyebilirim.
1642614174