BUL

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi İstanbul'un Sarıyer ilçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 16F, 16U, 18Ü numaralı otobüslerin herhangi biriyle Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra metrobüs ile Zincirlikuyu durağından inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağında inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüse binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında indiğinizde Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer'e giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, AvcılarKüçükçekmece, Bakırköy, Zeytinburnu, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer'e giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında indiğinizde Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 25T ya da 25G'ye binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Dusun Hakih Sokak No:1 Sarıyer/İstanbul

0 212 242 06 65

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1670516386