Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi İstanbul'un Sarıyer ilçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 16F, 16U, 18Ü numaralı otobüslerin herhangi biriyle Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra metrobüs ile Zincirlikuyu durağından inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağında inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüse binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında indiğinizde Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer'e giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, AvcılarKüçükçekmece, Bakırköy, Zeytinburnu, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer'e giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer tarafından çıkınız. Otobüs durağından 25T'ye ya da Sarıyer tarafına giden minibüslere binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında indiğinizde Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 25T ya da 25G'ye binip Şht.Mithat Yılmaz Cad. durağında inerek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Dusun Hakih Sokak No:1 Sarıyer/İstanbul

0 212 242 06 65

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi giden otobüslerin saatleri

1524673686