BUL

Telli Baba Türbesi Nerede, Nasıl Gidilir

Telli Baba Türbesi

Telli Baba Türbesi İstanbul'un Sarıyer İlçesi Rumelikavağı mahallesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında ininiz. Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak metro ile Hacıosman son durağa kadar geldikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak 25A numaralı otobüse binip Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı durağında inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak 25A numaralı otobüse binip Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durağa geldikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak 25A numaralı otobüse binerek Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            522okm2ok25A


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkıp 25A numaralı otobüse binerek Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrobusokm2ok25A


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak 25A numaralı otobüse binip Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkıp 25A numaralı otobüs binerek Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok25A


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkıp 25A numaralı otobüse binerek Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokm2ok25A


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuyla Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak 25A numaralı otobüse binerek Telli Baba durağında indiğinizde Telli Baba Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m2ok25A

Telli Baba Türbesi İletişim Bilgileri

Liman Caddesi, Rumelikavağı Sarıyer/İstanbul

0 212 218 01 84

Telli Baba Türbesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Günaydın 10/08/2023
Harikasınız gayet kolaylaştıran yol tarifleri teşekkürler

Ferna Yalçın 14/07/2021
Türbeleri gezelim dedik başımıza gelmeyen kalmadı. Her biri başka başka semtlerde ve çoklar. Allah kısmet ederse, yeni yol tariflerini bulduklarımıza da başka zaman gideceğiz. Ama sayenizde bir günde çok yer geziyoruz. Ulaşım tarifi çok kolay.
1702171227