BUL

Rüstem Paşa Camii Nerede, Nasıl Gidilir

Rüstem Paşa Camii

Rüstem Paşa Camii İstanbul Eminönü'nde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Üsküdar'dan  Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurokwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Üsküdar'dan  Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okvapurokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Kadıköy'de ininiz. Rıhtım'dan Eminönü vapuruna binerek Eminönü'nde indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okvapurokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Cevizlibağ istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Eminönü istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokt1okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray istasyonunda ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Eminönü istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokt1okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Eminönü istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okwalking


  • Taksim'den Tünel'e binerek Karaköy'e geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Rüstem Paşa Camii'ne ulaşabilirsiniz.

            fenicularokwalking

Rüstem Paşa Camii İletişim Bilgileri

Fatih/İstabul

Rüstem Paşa Camii Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1712982725