Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 6 ₺ / İndirimli: 4 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metro

En Son Alınan Tarif

7 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

7ºC / 16ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

6 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Akbil Dolum Bayii

Şişli Etfal Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Şişli Etfal Hastanesi

Şişli Etfal Hastanesi İstanbul Şişli'de bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüsle Mecidiyeköy'de inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak Osmanbey durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2okwalking


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Bu metro ile Osmanbey durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2okwalking


  • Ümraniye'den 522 ile Mecidiyeköy Meydan'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Osmanbey durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           522okm2okwalking


  • Kartal, Maltepe, PendikTuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun Osmanbey durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okmetrobusokm2okwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak Osmanbey durağında ininiz. 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak Osmanbey durağında ininiz. 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okm2okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak Osmanbey durağında ininiz. 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokm2okwalking


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuyla Osmanbey durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Şişli Etfal Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m2okwalking

Şişli Etfal Hastanesi İletişim Bilgileri

Halaskargazi Caddesi Etfal Sokak Şişi/İstanbul

0 212 373 50 00

Şişli Etfal Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Hussmettin Tekin 01/11/2018
Cok net ve kolay ulasim tesekkur ederim

Teslime Kalmış 18/03/2017
Mahalleden bir komşumuzun bebeği doğduğunda kalp hastası olduğunu öğrendik. Ben de internetten en iyi hastanenin burası olduğunu öğrendim. Tarif sayesinde komşumuzu da hastaneye yönlendirdik. Hastalık çok zor, umarız herkes şifa bulur.
1606709350