Türk Dünyası Kültür Mahallesi Nerede, Nasıl Gidilir

Türk Dünyası Kültür Mahallesi

Türk Dünyası Kültür Mahallesi İstanbul Topkapı'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Topkapı durağında inerek Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilrsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Topkapı durağında indiğinizde Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade'de inip metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Topkapı durağında indiğinizde Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek Panorama 1453 durağıda indiğinizde Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Topkapı durağında inerek üst geçitten sağdan devam ederek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Topkapı durağında indiğinizde Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Topkapı-Ulubatlı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 93T, 97T, 145T, 28T, 73 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Topkapı durağında indiğinizde Türk Dünyası Kültür Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Türk Dünyası Kültür Mahallesi İletişim Bilgileri

Maltepe Mahallesi Topkapı Kültür Parkı Osmanlı Evleri Topkapı Zeytinburnu/İstanbul

0 212 467 07 00

Türk Dünyası Kültür Mahallesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Zeytinburnu Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 11ºC 7ºC
Cmt 15ºC 12ºC
Paz 13ºC 11ºC
Türk Dünyası Kültür Mahallesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Türk Dünyası Kültür Mahallesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Türk Dünyası Kültür Mahallesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Türk Dünyası Kültür Mahallesi giden otobüslerin saatleri

1544778227