BUL

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Ümraniye'de Şile Otoyolu kenarında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 15BK numaralı otobüse binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            12


  • Üsküdar'dan  11ÜS numaralı otobüse binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            12


  • Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı istasyonununda indikten sonra Bostancı Köprüsü'nün üstünden 10 numaralı otobüse binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4ok10

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Altunizade'de ininiz. Buradan üst geçidin solundan çıkarak anayoldaki otobüs durağından 11, 11A, 11ÜS,  numaralı otobüslerden birine binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok11/11A/11ÜS


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade'de ininiz. Buradan üst geçidin solundan çıkarak anayoldaki otobüs durağından 1111A11ÜS,  numaralı otobüslerden birine binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusok11/11A/11ÜS


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız  Bağcılar-Kabataş tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Altunizade'de ininiz. Buradan üst geçidin solundan çıkarak anayoldaki otobüs durağından 1111A11ÜS,  numaralı otobüslerden birine binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusok11/11A/11ÜS


  • Taksim'den 129T'ye binip Millet Bahçesi durağında ininiz. Buradan 1111A11ÜS,  numaralı otobüslerden birine binerek Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tok11/11A/11ÜS

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Caddesi No:1 Ümraniye/İstanbul

0 216 632 71 24

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Serdar Coşkun 01/09/2021
Apartmandan bir abimiz omurilik ameliyatı geçirdi. Komşularla toplanıp ziyaretine gideceğiz. Daha yeni yoğun bakımdan çıktığı için yanında fazla tutmuyorlar biz de biraz kalabalığız, şahsi araçta olmayınca size başvurduk. Kartal'dan metroyla gelip, otobüsle geçeceğiz. Teşekkürler hizmetiniz için.

Abdullah Genç 19/02/2021
11A son durak Alemdar oluyor. Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi ile ne alakası var.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; otobüs hatlarında sıklıkla güzergah değişiklikleri olabiliyor, verdiğiniz geribildirim vasıtasıyla tarifimizi güncelledik. Teşekkürler
1696340925