Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Ayazağa Sarıyer'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Söğütlüçesme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 16U, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek  Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inip buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro'dan 4.Levent durağında  inerek 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek 4.Levent'te inip 4.Levent çıkışından çıkınız. Buradan 41SM ya da 48L numaralı otobüslerden birine binerek Evyap Camii durağında indiğinizde Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Ayazağa Mahallesi Cendere Caddes, No:109/C Sarıyer/İstanbul

0 212 330 38 38

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi giden otobüslerin saatleri