BUL

Aqua Club Dolpin Nerede, Nasıl Gidilir

Aqua Club Dolphin

Aqua Club Dolphin İstanbul Esenyurt'ta bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS Metrobüs hattına binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 16A, 11T, 16U, 16F, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da 34AS Metrobüs hattına aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Metrobüs durağında ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Halıcıoğlu-6 durağında inerek E-58 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi metrobüs istasyonundan Metrobüs ile İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü durağında inerek 76D numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bahçeşehir  durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Topkapı-Ulubatlı istasyonunda inerek 76E numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek E-5 Avcılar yönündeki Kocatepe otobüs durağından 76D'ye bininiz. Bu otobüsle Bahçeşehir  durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 76E'ye binip Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.

Aqua Club Dolpin İletişim Bilgileri

Esenkent Mahallesi Cemalpaşa Caddesi Bahçeşehir Girişi Esenyurt/İstanbul

0 212 672 61 61

Aqua Club Dolpin Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1660832269