Aqua Club Dolpin Nerede, Nasıl Gidilir

Aqua Club Dolphin

Aqua Club Dolphin İstanbul Esenyurt'ta bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS Metrobüs hattına binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 16A, 11T, 16U, 16F, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da 34AS Metrobüs hattına aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Metrobüs durağında ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Halıcıoğlu-6 durağında inerek E-58 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi metrobüs istasyonundan Metrobüs ile İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü durağında inerek 76D numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bahçeşehir  durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Topkapı-Ulubatlı istasyonunda inerek 76E numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek E-5 Avcılar yönündeki Kocatepe otobüs durağından 76D'ye bininiz. Bu otobüsle Bahçeşehir  durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 76E'ye binip Bahçeşehir Merkez durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüşle Aqua Club Dolphin'e ulaşabilirsiniz.

Aqua Club Dolpin İletişim Bilgileri

Esenkent Mahallesi Cemalpaşa Caddesi Bahçeşehir Girişi Esenyurt/İstanbul

0 212 672 61 61

Aqua Club Dolpin Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Esenyurt Hava Durumu

Gün Max Min
Cmt 25ºC 20ºC
Paz 23ºC 19ºC
Pzt 22ºC 19ºC
Aqua Club Dolpin konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Aqua Club Dolpin zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Aqua Club Dolpin konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Aqua Club Dolpin giden otobüslerin saatleri

Aqua Club Dolpin ile ilgili yazılar

1527328063