BUL

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi İstanbul'un Avcılar ilçesindedir..

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüs ile  Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 16F, 16U, 16M, 18Ü, 320A numarali otobüslerden herhangi birine binerek Uzunçayır'da indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüs hattına aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüs ile Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüs ile Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Mecidiyeköy, Bahçelievler, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS numaralı metrobüse binip Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar ,Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüs ile Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler Otogarı'ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün Şükrübey durağında indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kabataş, Eminönü, Sirkeci taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağına kadar geldikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün Şükrübey indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Sarıyer, Maslak, Levent taraflarından geliyorsanız Hacıosman-Yenikapı metrosuyla Gayrettepe istasyonunda inerek Zincirlikuyu Metrobüs istasyonuna aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün Şükrübey indiğinizde Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Şükrübey durağında  inerek Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Üniversite Mahallesi Yeni Yuva Sokak No:4 Avcılar/İstanbul

0 212 412 90 00

Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Dudu Hurmalı 01/09/2021
Murat Kölük diye duyunca ismini hep bu hastaneyi özel hastane zannederdik. Meğerse devlet hastanesiymiş. Yeğenim motor kazası geçirdi o civarda en yakında bu hastane varmış. Neyseki şuan durumu iyi. Kadıköy'den metrobüsle geliş çok kolay. En yakın ilçeden Kadıköy'e gelip, aktarma yapmanızı öneriyoruz.
1718490732