BUL

Avcılar Sosyal Tesisleri Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avcılar Sosyal Tesisleri Avcılar ilçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüs ile  İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeye metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında inip  Metrobüs hattına aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüs ile İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüs ile İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Mecidiyeköy, Bahçelievler, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binip İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar ,Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanz Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün İBB Sosyal Tesisleri durağında indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kabataş, Eminönü, Sirkeci taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağına kadar geldikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsün İBB Sosyal Tesisleri indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Sarıyer, Maslak, Levent taraflarından geliyorsanız Hacıosman-Yenikapı metrosuyla Gayrettepe istasyonunda inerek Zincirlikuyu Metrobüs istasyonuna aktarma yapınız. 34AS numaralı metrobüsün İBB Sosyal Tesisleri indiğinizde Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile İBB Sosyal Tesisleri durağında  inerek Avcılar Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.

Avcılar Sosyal Tesisleri İletişim Bilgileri

Denizköşkler Mahallesi, Muhtar Kazım Akgül Caddesi Avcılar/İstanbul

444 1 034

Avcılar Sosyal Tesisleri Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Aliye Kuru 01/09/2021
Sosyal tesisleri inceleyip bir anket hazırlama ödevim var. Arkadaşlarla Üsküdar'dan Uzunçayır'a gelip, metrobüsle ulaşım sağladık. Bu arada Avrupa yakasındaki ilk metrobüs yolculuğum oldu.

Bilge Ödemiş 14/07/2021
Daha önce bu kadar detaylı ve açıklayıcı bir yol tarifi yalan site görmedim doğrusu. Emeği geçenlere teşekkür etmek lazım aferin benim niye aklıma gelmedi böyle bir şey acaba ya.
1712977121