BUL

Pelican Mall Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Pelican Mall Alışveriş Merkezi İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cihangir Üniversite Mahallesi durağında indiğinizde Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 16F, 16M, 16U, 18Ü, 320A numaralı otobüslerden herhangi biriyle Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cihangir Üniversite Mahallesi durağında indiğinizde Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız.34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cihangir Üniversite Mahallesi durağında indiğinizde Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Ümraniye-Üsküdar metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cihangir Üniversite Mahallesi durağında indiğinzde Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Cihangir Üniversite Mahallesi durağında indiğinizde Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Güngören, Bağcılar, Esenler taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile Cihangir Üniversite Mahallesi durağında inerek Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile Cihangir Üniversite Mahallesi durağında  inerek Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Pelican Mall Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Üniversite Mahallesi Selvi Sokak, Avcılar/İstanbul

0 212 509 98 00

Pelican Mall Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Büşra Yağız 14/07/2021
Aradığım ürün sadece burada kalmış. Şişli'den buraya nasıl giderim yardımcı olurmusunuz?
Orayanasılgiderim.com
merhabalar; Şişli'den Mecidiyeköy metrobüs ulaştıktan sonra Metrobüsle Avcılar Merkez durağında indiğinizde Pelican Mall Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz
1712974884