Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

2 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 29ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

8 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Tuana Kuruyemiş

Bağlarbaşı Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Baglarbaşı Kültür Merkezi

Bağlarbaşı Kültür Merkezi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 12A numaralı otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiiz.

           12A


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmarayokm5

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile 34AS'ye binerek Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okm5


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokm5


  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokm5


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Millet Bahçesi'nde inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Bağlarbaşı Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm5

Bağlarbaşı Kültür Merkezi İletişim Bilgileri

Selami Ali Mahallesi, Gazi Caddesi No:22 Üsküdar/İstanbul

Bağlarbaşı Kültür Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Bir Dost 10/04/2018
Sitede çok fazla detay var ve bu benim için harika teşekkürler

Lale Gürbüz 01/03/2017
Çocuk tiyatrosu için mutlaka tercih edebileceğiniz bir yer diyebilirim. Üstelik ulaşımı da gerçekten kolay. Ben bu siteden faydalandım. Zaten ulaşım araçları çoğaldığı için kolay gidilebiliyor ama bilemem derseniz buradan faydalanın derim. Ellerinize emeğinize sağlık.

Ayşe Betül Karagöz 13/12/2016
Allah razı olsun

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 29ºC 21ºC
Sal 30ºC 21ºC
Çar 30ºC 22ºC
Bağlarbaşı Kültür Merkezi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Bağlarbaşı Kültür Merkezi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Bağlarbaşı Kültür Merkezi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Bağlarbaşı Kültür Merkezi giden otobüslerin saatleri

1597015244