Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 6 ₺ / İndirimli: 4 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metro

En Son Alınan Tarif

15 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 31ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Tuana Kuruyemiş

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Nerede, Nasıl Gidilir

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 12A numaralı otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiiz.

           12A


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmarayokm5

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile 34AS'ye binerek Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okm5


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokm5


  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokm5


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Millet Bahçesi'nde inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm5

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İletişim Bilgileri

Mahir İz Caddesi No:2 Üsküdar/İstanbul

0 216 651 43 75

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Hüseyin Turna 08/11/2017
Geçen yıl aynı okuldan bir arkadaşım Marmara İlahiyat Fakültesi'ni kazanmış. Ortak bir arkadaştan öğrendim. Ben de İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde okuyorum. Ona bu hafta bir sürpriz yapacağım. Hoş, ben de bu şehirde yeni olunca yollar karışıyor haliyle :) İyi bir site oluşturmuşsunuz, elim ayağım oldunuz hem de otobüs saatlerini takip edebiliyorum. Teşekkürler.

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Çar 31ºC 21ºC
Per 30ºC 21ºC
Cum 29ºC 21ºC
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi giden otobüslerin saatleri

1597212638