BUL

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Nerede, Nasıl Gidilir

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 12A numaralı otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiiz.

           12A


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmarayokm5

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okm5


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokm5


  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokm5


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Millet Bahçesi'nde inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm5

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İletişim Bilgileri

Mahir İz Caddesi No:2 Üsküdar/İstanbul

0 216 651 43 75

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Hüseyin Turna 01/09/2021
Geçen yıl aynı okuldan bir arkadaşım Marmara İlahiyat Fakültesi'ni kazanmış. Ortak bir arkadaştan öğrendim. Ben de İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde okuyorum. Ona bu hafta bir sürpriz yapacağım. Hoş, ben de bu şehirde yeni olunca yollar karışıyor haliyle :) İyi bir site oluşturmuşsunuz, elim ayağım oldunuz hem de otobüs saatlerini takip edebiliyorum. Teşekkürler.
1695308963