Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

3 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 29ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Tuana Kuruyemiş

Vakıfbank Spor Sarayı Nerede, Nasıl Gidilir

Vakıfbank Spor Sarayı

Vakıfbank Spor Sarayı İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 12A numaralı otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiiz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Bağlarbaşı durağında indiğinizde Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Üsküdar'da indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktaki otobüslerden herhangi birine binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiniz..

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak İstanbul Şehir Üniversitesi'nin önündeki otobüs durağına kadar yürüyünüz. Buradan geçen herhangi bir otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinzide Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile 34AS'ye binerek Altunizade istasyonunda inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak İstanbul Şehir Üniversitesi'nin önündeki otobüs durağına kadar yürüyünüz. Buradan geçen herhangi bir otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek üst geçitten sol taraftan çıkarak İstanbul Şehir Üniversitesi'nin önündeki otobüs durağına kadar yürüyünüz. Buradan geçen herhangi bir otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indiğinizde Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da ininiz. Otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak buradan herhangi bir otobüse binerek Kültür Merkezi durağında indğinizde Vakıfbank Spor Sarayı'na ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Spor Sarayı İletişim Bilgileri

Selamiali Mahallesi Vakıf Sokak No:8 Üsküdar/İstanbul

0 216 341 19 86

Vakıfbank Spor Sarayı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 29ºC 21ºC
Sal 30ºC 21ºC
Çar 30ºC 22ºC
Vakıfbank Spor Sarayı konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Vakıfbank Spor Sarayı zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Vakıfbank Spor Sarayı konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Vakıfbank Spor Sarayı giden otobüslerin saatleri

1597013588