Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

1 gün önce

Bugünkü Hava Durumu

16ºC / 24ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Çiçek Market

Bilim Üsküdar Nerede, Nasıl Gidilir

bilim üsküdar

Bilim Üsküdar İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           metrom5okyuruyus


  • Üsküdar'dan 320A, 18Ü, 16A, 16U, 16F numaralı hatlardan herhangi birine binip Medeniyet Üniversitesi durağında inerek Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            320A/18Ü/16A/16U/16F/18Ü


  • Ümraniye'den 14DK numaralı otobüse binerek Medeniyet Üniversitesi durağında indiğinizde Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            14DK


  • Kartal, Maltepe,Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            metrom5okyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekme, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından 34AS numaralı hatta binerek Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Metrobüse aktarma yapınız 34AS ile Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe'de metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           m2okmetrobusokyuruyus

Bilim Üsküdar İletişim Bilgileri

Ünalan Mahallesi, Ünalan Cd. No:11 Üsküdar/İstanbul

0 216 998 03 32

Bilim Üsküdar Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Paz 24ºC 16ºC
Pzt 22ºC 15ºC
Sal 19ºC 14ºC
Bilim Üsküdar konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Bilim Üsküdar zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Bilim Üsküdar konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.
1590886932