Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

8 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

3ºC / 11ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

1 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Sevinç Mini Market

Cevahir Sahnesi Nerede, Nasıl Gidilir

Cevahir Sahnesi  Cevahir Alışveriş Merkezi'nin içinde İstanbul Şişli Mecidiyeköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 320A, 11T, 16U numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Viyadük durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda indiğinizde Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.

Cevahir Sahnesi İletişim Bilgileri

19 Mayıs, Büyükdere Caddesi No:22 Şişli/İstanbul

0 212 380 12 38

Cevahir Sahnesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1614247548