Cevahir Sahnesi Nerede, Nasıl Gidilir

Cevahir Sahnesi  Cevahir Alışveriş Merkezi'nin içinde İstanbul Şişli Mecidiyeköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 320A, 11T, 16U numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Viyadük durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda indiğinizde Cevahir Sahnesi'ne ulaşabilirsiniz.

Cevahir Sahnesi İletişim Bilgileri

Büyükdere Caddesi No:22 Şişli/İstanbul

0 212 380 12 38

Cevahir Sahnesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Şişli Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 11ºC 7ºC
Cmt 15ºC 12ºC
Paz 13ºC 11ºC
Cevahir Sahnesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Cevahir Sahnesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Cevahir Sahnesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Cevahir Sahnesi giden otobüslerin saatleri

1544778211