Eyüp Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Eyüp Devlet Hastanesi İstanbul Eyüp'te Haliç kıyısında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosyula Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilrsiniz. 
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne  ulaşabilrsiniz. 
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilrsiniz. 
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Ayvansaray durağında indikten sonra Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp karşınızdaki otobüs durağından 36CE, 48E, 99, 99Y numaralı otobüslerden birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binip Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp karşınızdaki otobüs durağından 36CE, 48E, 99, 99Y numaralı otobüslerden birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp karşınızdaki otobüs durağından 36CE, 48E, 99, 99Y numaralı otobüslerden birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapıınız. Metrobüs ile Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçittin sol taraftan çıkarak Haliç'e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp karşınızdaki otobüs durağından 36CE, 48E, 99, 99Y numaralı otobüslerden birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 55ET, 55T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Feshane durağında indikten sonra buradan 36CE, 48E, 99, 99Y numaralı otobüslerden birine binerek Eyüp Hastanesi durağında indiğinizde Eyüp Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Eyüp Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Silahtarağa Caddesi No:55 Eyüp/İstanbul

0 212 417 29 00

Eyüp Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Okan Mis 01/09/2021
İnsanın hasta olması ya da bir yakının hasta olması çok zor. Geçen hafta rahatsızlanan bir yakınım için refakatçi olmak adına İstanbul'a geldim. Otogardan indiğim süreden beri gittiğim her yere en kolay sizin yol bilginizle ulaştım. Şimdi hastaneye gözüm kapalı gidebiliyorum.

Hafiza 27/01/2021
Hotun hastaligi
1652914619