Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

4 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

ºC / ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Yalçın Market

Gebze Teknik Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Gebze Teknik Üniversitesi Kocaeli Gebze'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binip Ayrılıkçeşmesi'nde inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmaray


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmaray


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmaray


  • Kartal, Maltepe, Pendik taraflarından geliyorsanız 500T ya da 130Ş'ye binerek Aydıntepe İstasyon durağında inerek Marmaray' a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            500T/130Şokmarmaray

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Söğütlüçeşme'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmarmaray


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmarmaray


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Zeytinburnu durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Söğütlüçeşme'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokmarmaray


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Gebze Teknik Üniversitesi durağında indiğinizde Gebze Teknik Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m2okmarmaray

Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Bilgileri

Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Gebze/Kocaeli

0 262 605 10 00

Gebze Teknik Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1593931083