BUL

Göktürk Göleti Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir

Göktürk Göleti Tabiat Parkı

Göktürk Göleti Tabiat Parkı İstanbul Eyüp'e bağlı olan Göktürk semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

m4okmarmarayok48Aokyürüme


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           marmarayok48Aokyürüme


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 48 numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

          522ok48okyürüme


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent'te ininiz. Buradan 48L numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           500Tok48Lokyürüme

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüsle Edirnekapı'ya geliniz. Buradan üstgeçitin sağ tarafından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusok48Aokyürüme


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikap-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Buradan Demirkapı'ya kadar yürüyünüz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

m1aokyürümeok48Aokyürüme


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Topkapı durağında ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           t1ok48Aokyürüme


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda ininiz. Mezarlığın oradaki otobüs duraklarından 48 numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           m2ok48okyürüme

Göktürk Göleti Tabiat Parkı İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi Eyüp/İstanbul

0 212 262 39 15

Göktürk Göleti Tabiat Parkı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

sercan 17/08/2022
Micheal scout ın "thank you" gif ini attığımı varsay
1718493171