Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

5 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

14ºC / 22ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Park Büfe

Göktürk Göleti Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir

Göktürk Göleti Tabiat Parkı

Göktürk Göleti Tabiat Parkı İstanbul Eyüp'e bağlı olan Göktürk semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

m4okmarmarayok48Aokyürüme


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           marmarayok48Aokyürüme


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 48 numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

          522ok48okyürüme


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent'te ininiz. Buradan 48L numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           500Tok48Lokyürüme

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüsle Edirnekapı'ya geliniz. Buradan üstgeçitin sağ tarafından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusok48Aokyürüme


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikap-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Buradan Demirkapı'ya kadar yürüyünüz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

m1aokyürümeok48Aokyürüme


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Topkapı durağında ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           t1ok48Aokyürüme


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda ininiz. Mezarlığın oradaki otobüs duraklarından 48 numaralı otobüse binerek İstanbul Evleri durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Göktürk Göleti Tabiat Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           m2ok48okyürüme

Göktürk Göleti Tabiat Parkı İletişim Bilgileri

Göktürk Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi Eyüp/İstanbul

0 212 262 39 15

Göktürk Göleti Tabiat Parkı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1621177695