Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

6 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

15ºC / 24ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Park Büfe

Kemer Country Club Nerede, Nasıl Gidilir

Kemer Country Club

Kemer Country Club İstanbul Eyüp'e bağlı olan Göktürk semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

          m4okmarmarayok48A


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           marmarayok48A


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 48 numaralı otobüse binerek Göktürk Camii durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

          522ok48okyürüme


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent'te ininiz. Buradan 48L numaralı otobüse binerek Göktürk Camii durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           500Tok48Lokyürüme

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüsle Edirnekapı'ya geliniz. Buradan üstgeçitin sağ tarafından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusok48A


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikap-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Buradan Demirkapı'ya kadar yürüyünüz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

          m1aokyürümeok48A


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Topkapı durağında ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           t1ok48A


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda ininiz. Mezarlığın oradaki otobüs duraklarından 48 numaralı otobüse binerek Göktürk Camii durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           m2ok48okyürüme

Kemer Country Club İletişim Bilgileri

Atlıspor Caddesi No:7 Göktürk Eyüp/İstanbul

0 212 239 70 10

Kemer Country Club Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Eyüp Hava Durumu

Gün Max Min
Paz 24ºC 15ºC
Pzt 23ºC 14ºC
Sal 20ºC 13ºC
Kemer Country Club konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Kemer Country Club zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Kemer Country Club konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Kemer Country Club giden otobüslerin saatleri

1590884039