Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

16 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

14ºC / 22ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Park Büfe

Kemer Country Club Nerede, Nasıl Gidilir

Kemer Country Club

Kemer Country Club İstanbul Eyüp'e bağlı olan Göktürk semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

          m4okmarmarayok48A


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme'de ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           marmarayok48A


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 48 numaralı otobüse binerek Göktürk Camii durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

          522ok48okyürüme


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent'te ininiz. Buradan 48L numaralı otobüse binerek Göktürk Camii durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           500Tok48Lokyürüme

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüsle Edirnekapı'ya geliniz. Buradan üstgeçitin sağ tarafından çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusok48A


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikap-Havalimanı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Buradan Demirkapı'ya kadar yürüyünüz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

          m1aokyürümeok48A


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Topkapı durağında ininiz. Buradan 48A numaralı otobüse binerek Çamlık Caddesi durağında indiğinizde Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           t1ok48A


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda ininiz. Mezarlığın oradaki otobüs duraklarından 48 numaralı otobüse binerek Göktürk Camii durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kemer Country Club'a ulaşabilirsiniz.

           m2ok48okyürüme

Kemer Country Club İletişim Bilgileri

Atlıspor Caddesi No:7 Göktürk Eyüp/İstanbul

0 212 239 70 10

Kemer Country Club Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1621177512