BUL

Belgrad Ormanı Nerede, Nasıl Gidilir

Belgrad Ormanı

Belgrad Ormanı İstanbul'un Sarıyer İlçesi Bahçeköy semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Söğütlüçesme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrom2ok42HM


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binip Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

            marmaray okmetrom2ok42HM


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek  Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilrsiniz.

     522okmetrom2ok42HM


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

   500Tokmetrom2ok42HM

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrom2ok42HM


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

    t1okmetrobusokmetrom2ok42HM


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek son durakta indiğinizde indiğinizde Belgrad Ormanı'na aulaşabilirsiniz.

metrom1aokmetrobusokmetrom2ok42HM


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta inip otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye  binerek son durakta indiğinizde Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

           metrom2ok42HM

Belgrad Ormanı İletişim Bilgileri

Belgrad Ormanı Sarıyer/İstanbul

0 212 226 13 14

Belgrad Ormanı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Abdullah Hacıdurmaz 14/07/2021
İstanbul'da hafta sonu gezmek için en iyi yerlerden biri ama toplu taşıma araçlarıyla gelmek pek kolay değil, otobüste yer bulursanız rahat edersiniz ama ayakta kalınca zor oluyor. Yine de otobüs olması güzel tabii en son kuzenlerimle gittim 4. Levent'ten bindik yolsa çok trafik olmadığından çabuk ulaştık diyebilirim. Bir de etrafında pek su, yiyecek vs. alacak şeyler yoktu içinde var ama yine de giderken yanınızda bir şeyler götürün derim.

Derin Gizem Kalamış 14/07/2021
Maltepe'den en yakın nasıl ulaşım sağlarız yardım edin.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Maltepe'den Kadıköy metrosuna binerek Ünalan'da ininz. Ünalan'dan metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında indikten sonra Levent-Sarıyer istikametinden çıkıp karşınızdaki otobüs duraklarından 42, 42M numaralı otobüslerden birine binerek son durakta inerek Belgrad Ormanı'na ulaşabilirsiniz.

maicon 14/07/2021
avcılardan bu tarifle gittim diyelim hocam dönüşte yine aynı numaralı otobüse mi binelim ?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Evet aynı şekilde dönebilirsiniz.
1716894163