BUL

Baykuş Plajı Nerede, Nasıl Gidilir

Baykuş Plajı

Baykuş Plajı İstanbul  Sarıyer İlçesinde Gümüşdere Köyü sınırları içinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2ok152


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek  Altunizade'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobusokm2ok152


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

            522 okm2ok152


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

            500T okm2ok152


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2ok152


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm2ok152


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokm2ok152


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 152 numaralı otobüse binerek Polis Okulu durağında indiğinizde Baykuş Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           m2ok152

Baykuş Plajı İletişim Bilgileri

Gümüşdere Köyü Sarıçiçek Sokak Sarıyer/İstanbul

0 212 203 80 03

Baykuş Plajı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Çağdaş Türkmen 14/07/2021
Yaz gelince sürekli deniz isteyen bir çocuğunuz var ama tatil yapacak bir fırsatınız yoksa, İstanbul'daki plajlar harika bir seçim olacaktır derim. Biz geçen sene keşfetmemiştik. Ama 1 haftadır araştırırken bu siteden tüm plajları ve yollarını öğrendim. Bu sene deneyebiliriz.
1721223003