BUL

Lider Pide Nerede, Nasıl Gidilir

Lider Pide İstanbul Ümraniye'de Tepeüstü mevkiinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 1314, 14B, 14ES, 20Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 11G, 11P, 320, , , , 9ÜD numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü'nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.
  • Sultanbeyli'den 131 ya da 131C numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Tepe Üstü durağında indğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.
  • Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy Parkı'nın ordaki Mecidyeköy Viyadük durağından geçen 522  veya 522B numaralı otobüse binerek Tepe Üstü durağında indiğinizde Lider Pide'ye ulaşabilirsiniz.

Lider Pide İletişim Bilgileri

Ihlamurkuyu Mahallesi Poyraz Caddesi No:36 Tepeüstü Ümraniye/İstanbul

0 216 314 51 12

Lider Pide Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sami İyibilir 14/07/2021
Hayatımda yediğim ennn güzel pideydi Alah razı olsun bu salonu açanlardan. Toplu taşımayla da ulaşımı çok kolay otobüse bindim, iki adım yürüdüm geldim. ON NUMARA MEKAN!

İsmail Seçkin 14/07/2021
Kardeşim bu pidenin adını çok duydukta yerini zor bulduk 19D biraz dolandırdı ama pideler iyi bir daha geliriz davosa. :))

Saniye Memiş 14/07/2021
İş yerinden arkadaşlar sürekli burayı met edip duruyor. Ben de eşime söyleyince en sonunda ısrarlarıma dayanamadı akşam yemeğe gittik. Gerçekten lezzeti harika. Kadıköy'den 14B'ye bindik. Çok da rahat geldik.
1718493424